Филтри -

Камиони-ладилници од Романија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Камиони-ладилници од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 1100000 км Сила
Романија, Roman
Контактирајте го продавачот
аукција 4.000 €
Година Километража Сила
Романија, Baia Mare
Troostwijk Auctions
5 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 259536 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 76969 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
23.600 € Без ДДВ
Носивост 8340 кг Евро Euro 5 Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2010 Километража 718691 км Сила
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 236500 км Сила
Романија, Blejoi
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Носивост 2801 кг Зафатнина 13.19 м³
Година 2018 Километража 280000 км Сила
Романија, Blejoi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 49 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 900000 км Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2006 Километража Сила
Романија, Roman
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се