Филтри -

Камиони-ладилници од Португалија

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

35 огласа: Камиони-ладилници од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник Toyota DYNA 250 камион-ладилник Toyota DYNA 250 камион-ладилник Toyota DYNA 250
3
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 05/2014 Километража 354729 км Сила
Португалија, Fátima
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2013 Километража 353540 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 04/2011 Километража 618489 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2017 Километража 860367 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2009 Километража 990000 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2017 Километража 855836 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-11-13 Километража 844000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 2000-06-08 Километража 823000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2001-11-13 Километража 777000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-12-16 Километража 508000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-11-21 Километража 890000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-12-21 Километража 395000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-11-07 Километража 522000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2016 Километража 566000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2005 Километража 755636 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2009 Километража 4584590 км Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 389886 км Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
15.550 €
Евро Euro 3 Зафатнина 59.15 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража 586304 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
8.400 €
Година 06/1994 Километража 815140 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 06/2010 Километража 577525 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2014-11-12 Километража 170000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2015 Километража 474778 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005-07 Километража 860000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
камион-ладилник Mitsubishi Canter камион-ладилник Mitsubishi Canter камион-ладилник Mitsubishi Canter
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2
Година 1997 Километража 427000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се