Филтри -

Камиони-ладилници од Полска

Резултати од пребарување: 192 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

192 огласа: Камиони-ладилници од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
48.600 € Без ДДВ
Носивост 7370 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 290000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
44.480 € PLN 205.000 PLN
Носивост 6710 кг Евро Euro 6 Зафатнина 47.76 м³
Година 2018 Километража 840000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
65.090 € PLN 300.000 PLN
Година 2020 Километража Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Носивост 7680 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 250000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
22.780 € PLN 105.000 PLN
Носивост 3000 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 360000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
42.310 € PLN 195.000 PLN
Носивост 4200 кг Евро Euro 6 Зафатнина 40.1 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 312000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
75.800 € Без ДДВ
Носивост 14060 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 450000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
78.700 € Без ДДВ
Носивост 13150 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 600000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Носивост 13960 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 600000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
85.200 € Без ДДВ
Носивост 12470 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 400000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
75.930 € PLN 350.000 PLN
Носивост 14260 кг Евро Euro 6 Зафатнина 47.37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 190000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
52.070 € PLN 240.000 PLN
Носивост 6000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 430000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
78.300 € Без ДДВ
Носивост 14060 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 470000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Носивост 25890 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 640000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
189.500 € Без ДДВ
Носивост 13820 кг Евро Euro 6
Година 2023 Километража 800 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
62.600 € Без ДДВ
Носивост 13550 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 540000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Носивост 13960 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 390000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
89.400 € Без ДДВ
Носивост 12950 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 647000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
83.900 € Без ДДВ
Носивост 13820 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 460000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
56.100 € Без ДДВ
Носивост 13955 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 670000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
91.120 € PLN 420.000 PLN
Носивост 12890 кг Евро Euro 6 Зафатнина 58 м³
Година 2018 Километража 400000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
42.310 € PLN 195.000 PLN
Носивост 2685 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 274000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
65.900 € Без ДДВ
Носивост 12720 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 660000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
75.930 € PLN 350.000 PLN
Носивост 14070 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.27 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 490000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
149.700 € PLN 690.000 PLN
Носивост 13240 кг Евро Euro 6 Зафатнина 58.01 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража 1 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 192 огласа
Прикажи
Претплати се