Филтри -

Камиони-ладилници од Норвешка

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

13 огласа: Камиони-ладилници од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 14500 кг
Година 2016 Километража 217150 км Сила
Норвешка, Tiller
Контактирајте го продавачот
26.504 €
Евро Euro 5
Година 2011 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-12 Километража 600000 км Сила
Норвешка
камион-ладилник DAF FA 45.210 *4x2 *Engine brake *Manual камион-ладилник DAF FA 45.210 *4x2 *Engine brake *Manual камион-ладилник DAF FA 45.210 *4x2 *Engine brake *Manual
3
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-04 Километража 385000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
37.700 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-12 Километража 810000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 14300 кг
Година 2016 Километража 109579 км Сила
Норвешка, Tiller
Контактирајте го продавачот
17.333 €
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 631000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.328 €
Носивост 7450 кг Евро Euro 3
Година 2003 Километража 200000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-09 Километража 850000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-02 Километража 1000000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
10.914 €
Носивост 16015 кг Евро Euro 4 Зафатнина 47.69 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 885000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 14730 кг
Година 2015 Километража 158950 км Сила
Норвешка, Tiller
Контактирајте го продавачот
9.996 €
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 290000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се