Филтри -

Камиони-ладилници од Италија

Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

58 огласа: Камиони-ладилници од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-03 Километража 662000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13315 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2016 Километража 614470 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 450000 км Сила
Италија, Macerata
камион-ладилник IVECO EuroCargo 120 камион-ладилник IVECO EuroCargo 120 камион-ладилник IVECO EuroCargo 120
3
Контактирајте го продавачот
30.300 € Без ДДВ
Носивост 4085 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 328000 км Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 550000 км Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 512300 км Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2010 Километража 700000 км Сила
Италија, Uboldo (VA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 570000 км Сила
Италија, PESARO (PU)
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 316218 км Сила
Италија, Sassuolo (MO)
Контактирајте го продавачот
16.348 € Со вклучен ДДВ
Носивост 230 кг Евро Euro 5
Година 2012-09-11 Километража 309715 км Сила
Италија, Thiene
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12040 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2010 Километража 1374190 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 150000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3100 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2020 Километража 19365 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
камион-ладилник MITSUBISHI CANTER 7,5 камион-ладилник MITSUBISHI CANTER 7,5 камион-ладилник MITSUBISHI CANTER 7,5
3
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Носивост 7500 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 197976 км Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 13600 кг Евро Euro 3 Зафатнина 59.04 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2005 Километража 890000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 199000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12685 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2017 Километража 495000 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13315 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2016 Километража 550000 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 900000 км Сила
Италија, Montichiari (BS)
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 2950 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-07-13 Километража 491994 км Сила
Италија, Gruaro (Ve)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12100 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2007 Километража 1342800 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12850 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2006 Километража 975800 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5770 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2010 Километража 330700 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13390 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2002 Километража 580400 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се