Филтри -

Камиони-ладилници од Хрватска

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

18 огласа: Камиони-ладилници од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Носивост 1620 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 126000 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Носивост 7550 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 380500 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 219000 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 122000 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Носивост 3170 кг Зафатнина 31.26 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007-07 Километража 350000 км Сила
Хрватска, Zagreb, Lucko
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 9380 кг Зафатнина 33.81 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-08 Километража 574000 км Сила
Хрватска, Zagreb, Lucko
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Носивост 2970 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2008-09 Километража 464807 км Сила
Хрватска, Zagreb, Lucko
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Носивост 2970 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2008-09 Километража 464807 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Носивост 8660 кг Евро Euro 4
Година 2006 Километража Сила
Хрватска, Nedelišće
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Носивост 5100 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2008-07 Километража 594795 км Сила
Хрватска, Zagreb, Lucko
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Носивост 4275 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2013-10 Километража 488933 км Сила
Хрватска, Zagreb
камион-ладилник DAF 75.250
1
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 9380 кг Зафатнина 33.81 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-08 Километража 574000 км Сила
Хрватска, Zagreb
камион-ладилник IVECO EuroCargo ML90E18 камион-ладилник IVECO EuroCargo ML90E18
2
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Носивост 3170 кг Зафатнина 31.26 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007-07 Километража 350000 км Сила
Хрватска, Zagreb
камион-ладилник IVECO ML100E18
1
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Носивост 5100 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2008-07 Километража 594795 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Носивост 4275 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2013-10 Километража 488933 км Сила
Хрватска, Zagreb, Lucko
Контактирајте го продавачот
34.100 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-08 Километража 361011 км Сила
Хрватска, Slavonski Brod
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-08 Километража 361011 км Сила
Хрватска, Zagreb, Lucko
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-08 Километража 361011 км Сила
Хрватска, Zagreb
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се