Филтри -

Камиони-ладилници од Холандија

Резултати од пребарување: 146 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

146 огласа: Камиони-ладилници од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Носивост 8232 кг Евро Euro 5
Година 01/2013 Километража 361000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15365 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2010 Километража 452000 км Сила
Холандија, Geffen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4580 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2014 Километража 325000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 8680 кг Евро Euro 3 Зафатнина 30.86 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-04-17 Километража 697877 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Носивост 3740 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2009 Километража 415774 км Сила
Холандија, SCHIMMERT
Контактирајте го продавачот
16.980 € Без ДДВ
Носивост 19000 кг Евро Euro 5
Година 01/2006 Километража 702860 км Сила
Холандија, Bennekom
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 9210 кг Евро Euro 6
Година 2015-11-23 Километража 656536 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 4890 кг Евро Euro 5
Година 2014-03-27 Километража 405172 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Носивост 4930 кг Евро Euro 6
Година 2016-09-12 Километража 431876 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Носивост 13460 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2013 Километража 487981 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.800 € Без ДДВ
Носивост 12800 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2013 Километража 550029 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Носивост 6500 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2011 Километража 580969 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Носивост 1095 кг Евро Euro 5
Година 08/2010 Километража 437065 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Носивост 20220 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2011 Километража 677524 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Носивост 8725 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2008 Километража 429536 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Носивост 6925 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2012 Километража 646521 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
118.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 09/2022 Километража 47 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Носивост 7915 кг Евро Euro 6
Година 03/2015 Километража 333004 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2019 Километража 186000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
68.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2015 Километража 548091 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4370 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2014 Километража 269000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Носивост 4290 кг Евро Euro 5
Година 2008-04-01 Километража 283988 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Носивост 4690 кг Евро Euro 6
Година 2015-09-01 Километража 672344 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4257 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2015 Километража 386000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2030 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2001 Километража 191119 км Сила
Холандија, Buitenpost
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 146 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се