Филтри -

Камиони-ладилници од Грција

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

28 огласа: Камиони-ладилници од Грција

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Носивост 5570 кг Евро Euro 4 Зафатнина 37.2 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2006 Километража 345850 км Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 11.6 м³
Година 07/2014 Километража 365130 км Сила
Грција, Trikala
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 33 м³
Година 10/2013 Километража 454674 км Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 06/2015 Километража 302135 км Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2017 Километража 519000 км Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 01/2014 Километража 458002 км Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 10/2012 Километража 568 км Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2020 Километража 119833 км Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Зафатнина 47.58 м³
Година 2000 Километража 462203 км Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2012 Километража 637750 км Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2004 Километража 402463 км Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 12/2008 Километража 763278 км Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 37.84 м³
Година 07/2008 Километража 896976 км Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 11/2011 Километража 251949 км Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 29.11 м³
Година 06/2009 Километража 294409 км Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 12/2012 Километража 414322 км Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 10/2008 Километража 355100 км Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 20.96 м³
Година 12/2001 Километража 318126 км Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 12/2013 Километража 337427 км Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Носивост 5720 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-01 Километража 269579 км Сила
Грција, Thessaloniki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 11/2006 Километража 265749 км Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 02/2009 Километража 822085 км Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 06/2012 Километража 299635 км Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 33.22 м³
Година 04/2011 Километража 204408 км Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 47.11 м³
Година 08/2013 Километража 644419 км Сила
Грција, Trikala
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи