Филтри -

Камиони-ладилници од Франција

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи

28 огласа: Камиони-ладилници од Франција

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
аукција 17.400 € Со вклучен ДДВ
2012
436850 км
Евро Euro 5 Гориво гас
Франција
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
2011
914452 км
Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
цена на барање
2015
240000 км
Сила 280 кс (206 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Франција, Rouen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2019
185000 км
Сила 220 кс (162 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Франција, Rouen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2024
10 км
Сила 320 кс (235 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Франција, Rouen
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
2011
598483 км
Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
2011
908931 км
Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
2011
477832 км
Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2012
223000 км
Сила 180 кс (132 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Франција, Rouen
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
2011
451160 км
Сила 300 кс (221 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
2011
372798 км
Сила 300 кс (221 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
2011
653527 км
Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2018
907000 км
Оскина конфигурација 6x2
Франција, Sautron
Контактирајте го продавачот
18.700 € Без ДДВ
2012
415000 км
Сила 306 кс (225 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 8600 кг Зафатнина 47 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Франција, SAINT MAUR
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
2010
673637 км
Сила 180 кс (132 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
2017
238000 км
Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Франција, Montceaux-lès-Vaudes
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
2012
405000 км
Сила 270 кс (198 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Франција, Saint-Priest
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
2009
238000 км
Гориво дизел
Франција, Pontault Combault
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
2018
176000 км
Сила 215 кс (158 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 4376 кг Зафатнина 37 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Франција, SAINT MAUR
Контактирајте го продавачот
16.500 €
2012
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Франција, Saint-Priest
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
2009
565819 км
Сила 220 кс (162 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Франција, Saint Victoret
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2009
102000 км
Сила 220 кс (162 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
2018
166000 км
Сила 215 кс (158 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 4376 кг Зафатнина 37 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Франција, SAINT MAUR
Контактирајте го продавачот
7.000 €
2007
710951 км
Гориво дизел
Франција, LIPOSTHEY
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
2011
586954 км
Сила 341 кс (251 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 8015 кг Зафатнина 74.62 м³ Оскина конфигурација 4x2
Франција, Saint Victoret
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи