Филтри -

Камиони-ладилници од Финска

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

26 огласа: Камиони-ладилници од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Носивост 3900 кг
Година 2015 Километража 189999 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Носивост 10900 кг Евро Euro 6 Зафатнина 53.8 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 1349999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
225.000 €
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 1590000 км Сила
Финска, FORSSA
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 820000 км Сила
Финска, FORSSA
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 145999 км Сила
Финска, Espoo
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Носивост 13950 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 1390000 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 1100000 км Сила
Финска, FORSSA
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Носивост 13050 кг Евро Euro 4 Зафатнина 0.3 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 1065000 км Сила
Финска, Pori
Контактирајте го продавачот
55.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 47.91 м³
Година 2015 Километража 68500 км Сила
Финска, FORSSA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража Сила
Финска, Munsala
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 12700 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 1059999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 13435 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 689999 км Сила
Финска, Tupos, Pohjois-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
122.500 € Без ДДВ
Носивост 13600 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 255000 км Сила
Финска, Espoo
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Носивост 12800 кг Евро Euro 6 Зафатнина 58.33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 1199999 км Сила
Финска, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 54.08 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража Сила
Финска, Espoo
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Носивост 13800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 469500 км Сила
Финска, Espoo
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 414000 км Сила
Финска, Man Center Espoo, Kartanonherrantie 5
Контактирајте го продавачот
32.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 1200000 км Сила
Финска, FORSSA
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Носивост 10360 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 336999 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
23.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 1180000 км Сила
Финска, FORSSA
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Носивост 13384 кг Евро Euro 6
Година 2015-02-01 Километража 358431 км Сила
Финска, Tuusula
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Носивост 6950 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража 1169999 км Сила
Финска, Ilvesjoki, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1340 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2007-07-15 Километража 184100 км Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13050 кг Евро Euro 5 Зафатнина 53.65 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 1159999 км Сила
Финска, Jalasjärvi
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се