Филтри -

Камиони-ладилници од Данска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

7 огласа: Камиони-ладилници од Данска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16230 кг Евро Euro 6 Зафатнина 57.24 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-03 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
аукција 18.900 € DKK 141.000 DKK
Носивост 10750 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 68500 км Сила
Данска, Sjælland
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Носивост 10100 кг Евро Euro 3 Зафатнина 57.81 м³
Година 2007 Километража 442000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
15 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 246700 км Сила
Данска, Odense
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 7350 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 460000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
15 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 549000 км Сила
Данска, Odense
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 7400 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45.67 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 552000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
15 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи