Филтри -

Камиони-ладилници од Чешка Република

Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

52 огласа: Камиони-ладилници од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.450 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2007-09 Километража 451200 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
28.450 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2014-12 Километража 564786 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
7.200 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2008-01 Километража 372652 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
8.450 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2007-09 Километража 451200 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
12.700 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 24.44 м³
Година 2012-10 Километража 533646 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
47.700 € Без ДДВ
Носивост 5440 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 403592 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Носивост 14300 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47.52 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 349493 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
63.900 € Без ДДВ
Носивост 14020 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45.2 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 418203 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
171.200 € Без ДДВ
Носивост 12120 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45.45 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража 82258 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Носивост 7800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 44.99 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 264796 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
68.050 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018-07 Километража 678259 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Носивост 4640 кг Евро Euro 3 Зафатнина 33.27 м³
Година 2002 Километража 717467 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
12.700 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 1067000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Носивост 9430 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44.04 м³
Година 2015-07 Километража 497037 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
37.800 € Без ДДВ
Носивост 15840 кг Евро Euro 6 Зафатнина 99.3 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 1017329 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
13.570 € CZK 319.900 CZK
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 1050000 км Сила
Чехија, Staré Město
Контактирајте го продавачот
8.450 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 38.32 м³
Година 2009-06 Километража 992070 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
11.850 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 36.76 м³
Година 2013-12 Километража 689982 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Носивост 4270 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 311793 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Носивост 6590 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35.74 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 422410 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
69.669 € Без ДДВ
Носивост 3020 кг Евро Euro 6 Зафатнина 22.49 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021-07 Километража 216 км Сила
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Носивост 6670 кг Евро Euro 5 Зафатнина 26.9 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 673950 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Носивост 3615 кг Евро Euro 5 Зафатнина 33.39 м³
Година 2013-02 Километража 396000 км Сила
Чехија, Praha
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.100 € Без ДДВ
Носивост 3160 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 426407 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2007-05 Километража 450857 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се