Филтри -

Камиони-ладилници од Бугарија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

13 огласа: Камиони-ладилници од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.130 € BGN 33.500 BGN
Носивост 3500 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 228115 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Контактирајте го продавачот
32.723,18 €
Носивост 26000 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 754000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
30.166,68 €
Носивост 26000 кг Евро Euro 5
Година 2007 Километража 890000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
25.513,86 €
Евро Euro 5 Зафатнина 45.63 м³
Година 2006 Километража 671000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
20.963,29 €
Носивост 15000 кг Евро Euro 4
Година 2006 Километража 603000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
19.889,56 €
Носивост 15000 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража 738000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2007 Километража 450551 км Сила
Бугарија, Бусманци
Контактирајте го продавачот
16.870 € BGN 33.000 BGN
Носивост 3500 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 219000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 11/2008 Километража 433930 км Сила
Бугарија, pernik
Контактирајте го продавачот
44.990 € BGN 88.000 BGN
Носивост 18000 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 440000 км Сила
Бугарија, Герман
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2007 Километража 839000 км Сила
Бугарија, Бусманци
Контактирајте го продавачот
9.714 € BGN 19.000 BGN
Носивост 3500 кг
Година 2009 Километража 188000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Контактирајте го продавачот
19.430 € BGN 38.000 BGN
Носивост 3500 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 247000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се