Филтри -

Камиони-ладилници од Австрија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

10 огласа: Камиони-ладилници од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
143.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 275200 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
34.200 € Без ДДВ
Носивост 12650 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45.66 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-02 Километража 459256 км Сила
Австрија, Laakirchen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
119.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 391206 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
143.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-10 Километража 391206 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Носивост 11460 кг Зафатнина 38.91 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-03 Километража Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
69.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-10 Километража 480284 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Носивост 13720 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-09 Километража 895000 км Сила
Австрија, Baden bei Wien
Контактирајте го продавачот
119.600 € Без ДДВ
Носивост 7394 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-01 Километража 226946 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
44.600 € Без ДДВ
Носивост 1295 кг Евро Euro 6 Зафатнина 34.55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-07 Километража 209781 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Носивост 1450 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-05 Километража 102029 км Сила
Австрија, Lannach
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се