Филтри -

Камиони-ладилници Volvo од Унгарија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Камиони-ладилници Volvo од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Носивост 3400 кг Зафатнина 28.04 м³
Година 2019 Километража 11525 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.390 € HUF 8.500.000 HUF
Година 2011 Километража 502000 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција 1.500 €
Година 2001 Километража Сила
Унгарија, Levelek
Troostwijk Auctions
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.400 € Без ДДВ
Зафатнина 44.71 м³
Година 2012 Километража 684000 км Сила
Унгарија, Budapest

Други марки во делот "Камиони-ладилници од Унгарија"

Контактирајте го продавачот
20.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 14.8 м³
Година 2018 Километража 144200 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
100 €
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 700000 км Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 279010 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
41.790 € Без ДДВ
Зафатнина 14.94 м³
Година Километража 300 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
57.490 € Без ДДВ
Зафатнина 18.52 м³
Година Километража 300 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
50.790 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 10 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
56.690 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 18.52 м³
Година 2023 Километража 200 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
7.046 € HUF 2.800.000 HUF
Година 04/2008 Километража 344000 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
7.801 € HUF 3.100.000 HUF
Година 12/2003 Километража 392000 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 11/2011 Километража 567795 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2017 Километража 624000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 7120 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 620000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Носивост 5510 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 232204 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
14.700 € Без ДДВ
Носивост 3050 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 399781 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
13.840 € HUF 5.500.000 HUF
Евро Euro 6
Година 12/2014 Километража 290000 км Сила
Унгарија, Érsekhalma
камион-ладилник Renault Mascott 150.65 камион-ладилник Renault Mascott 150.65 камион-ладилник Renault Mascott 150.65
3
Контактирајте го продавачот
6.291 € HUF 2.500.000 HUF
Година 08/2009 Километража 412782 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
8.990 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 1300000 км Сила
Унгарија, Kisigmand
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 06/2017 Километража 150000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
80.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 04/2018 Километража 579000 км Сила
Унгарија, Budapest
аукција 4.000 €
Година 2005 Километража Сила
Унгарија, Levelek
Troostwijk Auctions
6 години на Autoline
аукција 2.500 €
Година 2008 Километража Сила
Унгарија, Levelek
Troostwijk Auctions
6 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи