Филтри -

Камиони-ладилници Volvo од Шведска

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Камиони-ладилници Volvo од Шведска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
аукција 11.920 € SEK 141.600 SEK
Носивост 13960 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 599161 км Сила
Шведска, Karlstad
аукција 2.568 € SEK 30.500 SEK
Носивост 14040 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 826872 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција 5.514 € SEK 65.500 SEK
Носивост 15440 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 286680 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4550 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 459586 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
аукција 29.130 € SEK 346.000 SEK
Носивост 13260 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража Сила
Шведска, Malmö
Контактирајте го продавачот
30.730 € SEK 365.000 SEK
Носивост 13556 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 705116 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
33.590 € SEK 399.000 SEK
Евро Euro 6
Година 2015 Километража Сила
Шведска, Stockholm
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.070 € SEK 179.000 SEK
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража Сила
Шведска, Västra Götaland
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се