Филтри -

Камиони-ладилници Volvo од Шпанија

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

28 огласа: Камиони-ладилници Volvo од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Година 02/2010 Километража 759720 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Носивост 13000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 65.44 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-05-26 Километража 897000 км Сила
Шпанија, Lorca (Murcia)
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 37.24 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-10-10 Километража 305000 км Сила
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 04/2010 Километража 540000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2009 Километража 408000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 05/2010 Километража 592450 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 08/2014 Километража 557020 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 04/2007 Километража 272000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2017 Километража 354707 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 44.68 м³
Година 2013-03-07 Километража 228000 км Сила
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
44.800 € Без ДДВ
Носивост 7495 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-03 Километража 553758 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Носивост 8100 кг Евро Euro 6 Зафатнина 29.97 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-06-17 Километража 515000 км Сила
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36.98 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-10-08 Километража Сила
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг Зафатнина 41.47 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-04-28 Километража 496000 км Сила
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Носивост 13000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 60.12 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-09-18 Километража 582000 км Сила
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
48.500 €
Носивост 7500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 52.48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-03-02 Километража 472000 км Сила
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14990 кг Евро Euro 5 Зафатнина 53.04 м³
Година 2011 Километража 766000 км Сила
Шпанија, Aparan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 20.28 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-05 Километража 320400 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Носивост 6350 кг Евро Euro 5 Зафатнина 38 м³
Година 2012-12 Километража 385791 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
20.800 € Без ДДВ
Носивост 7574 кг Евро Euro 5 Зафатнина 36 м³
Година 2014-06 Километража 532989 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Носивост 8175 кг Евро Euro 5 Зафатнина 51 м³
Година 2010-06 Километража 726869 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
49.800 € Без ДДВ
Носивост 7440 кг Евро Euro 6 Зафатнина 54 м³
Година 2016-02 Километража 499694 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6247 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2017 Километража 1347190 км Сила
Шпанија, Vilamalla (Gerona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6765 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2016 Километража 1334046 км Сила
Шпанија, Vilamalla (Gerona)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се