Филтри -

Камиони-ладилници Volvo од Полска

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Камиони-ладилници Volvo од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Носивост 24075 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 944000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Носивост 13435 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 944000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Носивост 24075 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 944000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Носивост 3585 кг Евро Euro 6 Зафатнина 41.93 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2016 Километража 502317 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
31.730 € PLN 135.000 PLN
Евро Euro 5 Зафатнина 54.05 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 451000 км Сила
Полска, Kalisz
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Носивост 12550 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 517176 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 900000 км Сила
Полска, Drzonek
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 963000 км Сила
Полска, Karchowice
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Носивост 4885 кг Евро Euro 6 Зафатнина 37.55 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2014 Километража 356000 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
32.670 € PLN 139.000 PLN
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 495000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
17.630 € PLN 75.000 PLN
Зафатнина 52.65 м³
Година 2008 Километража 420000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 54.55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 679653 км Сила
Полска, Łochowo
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Носивост 7200 кг
Година 2013 Километража 188000 км Сила
Полска, Łapy
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Зафатнина 44.56 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 610371 км Сила
Полска, Kleosin
Контактирајте го продавачот
20.450 € PLN 87.000 PLN
Носивост 7180 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 380000 км Сила
Полска, 87-148
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се