Филтри -

Камиони-ладилници Volvo од Италија

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Камиони-ладилници Volvo од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13800 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража 350000 км Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 12295 кг
Година 2000 Километража 1460000 км Сила
Италија, Livorno

Other makes in the section "Камиони-ладилници од Италија"

Контактирајте го продавачот
21.900 €
Евро Euro 5
Година 2007 Километража Сила
Италија, Agrate Brianza
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Носивост 2580 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2010-07-14 Километража 475000 км Сила
Италија, Padua
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2019 Километража 117576 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Носивост 18000 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Година 2012-03 Километража 482044 км Сила
Италија, Cazzago di Pianiga
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2018 Километража 140260 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража 316545 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Носивост 3790 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 515000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 3480 кг Евро Euro 2 Зафатнина 36.66 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-05 Километража 677000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-03 Километража 662000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Италија, Calenzano (FI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 230000 км Сила
Италија, Bitonto (BA)
Контактирајте го продавачот
16.800 €
Носивост 4000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 33.06 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 538000 км Сила
Италија, Carmagnola ( To )
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 96000 км Сила
Италија, Rome
камион-ладилник DAF AE55 CF камион-ладилник DAF AE55 CF
2
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Година 2005-04 Километража 684092 км Сила
Италија, Cazzago di Pianiga
Контактирајте го продавачот
63.900 € Без ДДВ
Носивост 13200 кг Евро Euro 6 Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-10 Километража 804396 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Зафатнина 19.6 м³
Година 2008-01-11 Километража 511000 км Сила
Италија, Padua
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Година 2006-06 Километража 416895 км Сила
Италија, Cazzago di Pianiga
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 172000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Носивост 4085 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 420000 км Сила
Италија, Parma
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 13600 кг Евро Euro 3 Зафатнина 59.04 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2005 Километража 890000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
6.850 € Со вклучен ДДВ
Носивост 7000 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 08/1994 Километража 415800 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Година Километража 625000 км Сила
Италија, Rimini
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се