Филтри -

Камиони-ладилници Volvo од Холандија

Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

43 огласа: Камиони-ладилници Volvo од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Носивост 15200 кг Евро Euro 5
Година 05/2008 Километража 856714 км Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Носивост 3960 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2010 Километража 593789 км Сила
Холандија, Zaandam
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2012 Километража 819831 км Сила
Холандија, Son en Breugel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Километража 500000 км Сила
Холандија, Lemelerveld
Контактирајте го продавачот
18.800 € Без ДДВ
Носивост 7350 кг Евро Euro 5
Година 05/2011 Километража 571803 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.400 € Без ДДВ
Носивост 7910 кг Евро Euro 5
Година 09/2012 Километража 405037 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Носивост 11500 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2014 Километража 1180723 км Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15405 кг Евро Euro 6
Година 05/2015 Километража 548000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2017 Километража 280951 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 07/2004 Километража 455556 км Сила
Холандија, schoondijke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2015 Километража 652564 км Сила
Холандија, Breda
Контактирајте го продавачот
37.800 € Без ДДВ
Носивост 12870 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-02-18 Километража 1131689 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.299 € Без ДДВ
Носивост 13515 кг Евро Euro 6
Година 04/2015 Километража 1132021 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
25.950 € Без ДДВ
Носивост 4175 кг Евро Euro 6
Година 06/2017 Километража 409130 км Сила
Холандија, Leeuwarden
Контактирајте го продавачот
25.950 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2017 Километража 413067 км Сила
Холандија, Leeuwarden
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Носивост 4250 кг Евро Euro 5
Година 02/2010 Километража 356993 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Носивост 13520 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2005 Километража 567223 км Сила
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Година 05/2005 Километража 638777 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Носивост 13325 кг Евро Euro 6
Година 2015-01-01 Километража 666632 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
22.750 € Без ДДВ
Носивост 8550 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-04-14 Километража 659053 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Носивост 3290 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2011 Километража 299206 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15129 кг Евро Euro 6
Година 2024-05-15 Километража 573 км Сила
Холандија, Emmeloord
Контактирајте го продавачот
57.999 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 07/2019 Километража 245000 км Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
37.200 € Без ДДВ
Носивост 8583 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-09-09 Километража 312972 км Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 7535 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2010 Километража 964000 км Сила
Холандија, Nijmegen
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи