Филтри -

Камиони-ладилници Volvo од Германија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Камиони-ладилници Volvo од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.990 €
Година 1993-02 Километража 450000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 47.45 м³
Година 2008 Километража 1189839 км Сила
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
32.900 €
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
54.800 € Без ДДВ
Носивост 7440 кг Евро Euro 6 Зафатнина 54 м³
Година 2016-02 Километража 499694 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 6750 кг Евро Euro 6 Зафатнина 38 м³
Година 2015-04 Километража 565200 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Носивост 7574 кг Евро Euro 5 Зафатнина 36 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-06 Километража 532989 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Носивост 6350 кг Евро Euro 5 Зафатнина 38 м³
Година 2012-12 Километража 385791 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Носивост 8175 кг Евро Euro 5 Зафатнина 51 м³
Година 2010-06 Километража 726869 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Носивост 6303 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-03 Километража 627315 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Носивост 7910 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55 м³
Година 2013-02 Километража 672863 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Носивост 5900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 40 м³
Година 2010-02 Километража 808874 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Носивост 6950 кг Евро Euro 5 Зафатнина 44 м³
Година 2011-02 Километража 403900 км Сила
Германија, Deggendorf
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се