Филтри -

Камиони-ладилници Volvo од Финска

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

9 огласа: Камиони-ладилници Volvo од Финска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Носивост 13950 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 1390000 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража Сила
Финска, Munsala
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.990 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 945220 км Сила
Финска, Hyrylä
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Носивост 17680 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 889999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
46.500 €
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 820000 км Сила
Финска, FORSSA
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Носивост 3040 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 495000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 47.44 м³
Година 2007 Километража 1438300 км Сила
Финска, Tallinna
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 872397 км Сила
Финска, Oulu
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи