Филтри -

Камиони-ладилници Volvo од Европа

Резултати од пребарување: 185 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

185 огласа: Камиони-ладилници Volvo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 14065 кг
Година 2016 Километража 430245 км Сила
Норвешка, Nordkisa
аукција аукција
Носивост 16724 кг Евро Euro 6
Година 2010 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
26.660 € Без ДДВ
Носивост 3585 кг Евро Euro 6 Зафатнина 41.93 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 502317 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
26.950 €
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 197990 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 384251 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
27.400 €
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 470935 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
39.800 €
Носивост 13743 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража 524670 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
53.800 €
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 198986 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.400 €
Носивост 13820 кг Евро Euro 4 Зафатнина 46.46 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2008 Километража 1000000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
67.800 € Без ДДВ
Носивост 13960 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 390000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.800 € PLN 77.000 PLN
Носивост 7315 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 818000 км Сила
Полска, Czeladź
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Носивост 4295 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-11-29 Километража 1079600 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
26.950 €
Носивост 4000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 408000 км Сила
Холандија, Leeuwarden
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Носивост 14300 кг Евро Euro 6 Зафатнина 52.3 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2016 Километража 448332 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
25.200 € PLN 109.000 PLN
Носивост 12500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 10000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 565000 км Сила
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14990 кг Евро Euro 5 Зафатнина 53.04 м³
Година 2011 Километража 766000 км Сила
Шпанија, Aparan
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Носивост 7695 кг Евро Euro 5
Година 2007 Километража 617955 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.490 € Без ДДВ
Носивост 13360 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 488000 км Сила
Естонија, Tartumaa
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Носивост 13730 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 758000 км Сила
Естонија, Otepää vald
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 60.28 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-08 Километража 748400 км Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
6.990 €
Година 1993-02 Километража 450000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
29.800 €
Евро Euro 5
Година 02/2013 Километража 672863 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 43.33 м³
Година 08/2013 Километража Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 04/2011 Километража 618489 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
32.723,18 €
Носивост 26000 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 754000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 185 огласа
Прикажи
Претплати се