Филтри -

Камиони-ладилници Volvo од Белгија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Камиони-ладилници Volvo од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 05/2005 Километража 1430000 км Сила
Белгија, Mont (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
13.850 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 50.33 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 958741 км Сила
Белгија, Wingene
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2010 Километража 1300000 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 8340 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-02-14 Километража 1096180 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 4240 кг Евро Euro 5 Зафатнина 36.86 м³
Година 2011 Километража 645200 км Сила
Белгија, Izegem
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2010 Километража 289000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 4500 кг
Година 1999 Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Година 1997 Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
11.850 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 35.6 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 381432 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Зафатнина 33.19 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 590000 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Зафатнина 33.19 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 590000 км Сила
Белгија, Antwerpen
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се