Филтри -

Камиони-ладилници VOLVO од Унгарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници VOLVO од Унгарија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
76.700 € Без ДДВ
Носивост 15200 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 380000 км Сила 410 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Носивост 4800 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 189000 км Сила 250 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Носивост 8590 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 543000 км Сила 221 kW
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Носивост 8550 кг Евро Euro 5 Зафатнина 4563 м³
Година 06/2012 Километража 452000 км Сила 290 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Носивост 4160 кг Евро Euro 5
Година 06/2012 Километража 519454 км Сила 246 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 1072000 км Сила 337 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се