Филтри -

Камиони-ладилници VOLVO од Шведска

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници VOLVO од Шведска: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник VOLVO Van Volvo FL240 4x2 - 10
100
аукција 1.498 € SEK 15.500 SEK
Носивост 3360 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража Сила 246 кс
Шведска, Gothenburg
камион-ладилник VOLVO FH 440 6X2 Jmnl + изотермална приколка
39
аукција 599,20 € SEK 6.200 SEK
Носивост 28350 кг
Година 2008 Километража 812514 км Сила 441 кс
Шведска, Svenljunga
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник VOLVO FM9
4
цена на барање
Година 2004 Километража Сила 250 kW
Шведска, Rinkaby
камион-ладилник VOLVO FL280
4
цена на барање
Носивост 4540 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража Сила
Шведска, Rinkaby
камион-ладилник VOLVO FH 480 6X2
14
10.142 € Без ДДВ
Носивост 12970 кг Евро Euro 3
Година 2006-01-01 Километража 1350000 км Сила 480 кс
Шведска, Trelleborg
камион-ладилник VOLVO FL 4x2
33
аукција 3.914 € SEK 40.500 SEK
Носивост 4140 кг Евро Euro 5
Година 2012-04-27 Километража Сила
Шведска, Karlstad
камион-ладилник VOLVO FL240, Euro 5, Steel/Air, 2-Zone Ref-truck, 2009
15
7.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2009-01-01 Километража 227800 км Сила
Шведска, Kungsõngen (Stockholm)
камион-ладилник VOLVO Kyl/frys bil FH12 6X2
14
цена на барање
Носивост 12810 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-01-01 Километража 171687 км Сила 625 кс
Шведска, Trelleborg
камион-ладилник VOLVO FH 480 6*2 Kyl/frys bil FH 480 6*2 Euro 5
14
цена на барање
Носивост 13430 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-01-01 Километража 1017154 км Сила 653 кс
Шведска, Trelleborg
камион-ладилник VOLVO FE280
6
цена на барање
Носивост 7635 кг
Година 2006 Километража Сила
Шведска, Rinkaby
камион-ладилник VOLVO FM450
6
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2016 Километража Сила 450 кс
Шведска, Rinkaby
камион-ладилник VOLVO FH12
21
9.584 € Без ДДВ
Носивост 13050 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Километража 1292216 км Сила 460 кс
Шведска, Trelleborg
камион-ладилник VOLVO FL 612
14
ВИДЕО
аукција аукција
Година 1998 Километража 218560 км Сила
Шведска
камион-ладилник VOLVO FM380
24
13.430 € SEK 139.000 SEK
Носивост 12460 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 680574 км Сила 380 кс
Шведска, Västernorrland
камион-ладилник VOLVO FH13 460 FRYSBIL TK T1200R
6
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-01-01 Километража 852000 км Сила
Шведска, Bro
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се