Филтри -

Камиони-ладилници VOLVO од Шпанија

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници VOLVO од Шпанија: 22 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник VOLVO FM12 420
10
9.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 03/2005 Километража 1000000 км Сила 420 кс
Шпанија, Málaga
камион-ладилник VOLVO FL 240
9
28.000 € Без ДДВ
Носивост 3520 кг Евро Euro 5 Зафатнина 42.34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-12 Километража 462300 км Сила 240 кс
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник VOLVO FL 240
13
11.800 € Без ДДВ
Зафатнина 44.31 м³
Година 2007-05 Километража 443771 км Сила 241 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
камион-ладилник VOLVO FE 260  /TK Spectrum/Bi-Temp./Türen/LBW
16
16.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 51.82 м³
Година 2011-07 Километража 599687 км Сила 260 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
камион-ладилник VOLVO FM 330 EURO 5 /TK Spectrum/Bi-Temp./Türen/LBW
16
14.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 51.45 м³
Година 2009-01 Километража 859415 км Сила 331 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
камион-ладилник VOLVO FL 240 /Tri-Multi-Temp
14
16.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 43.54 м³
Година 2010 Километража 525449 км Сила 241 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
камион-ладилник VOLVO FL 260
12
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 42.35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 410000 км Сила 260 кс
Шпанија, Sevilla
камион-ладилник VOLVO FH 500
9
цена на барање
Година 08/2014 Километража 557020 км Сила 500 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-ладилник VOLVO FH16 580
14
цена на барање
Евро Euro 4 Зафатнина 56.38 м³
Година 08/2009 Километража 633000 км Сила 580 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-ладилник VOLVO FE 280
17
цена на барање
Зафатнина 46.43 м³
Година 11/2007 Километража 390000 км Сила 280 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-ладилник VOLVO FM13 480
13
цена на барање
Година 01/2009 Километража 492000 км Сила 480 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-ладилник VOLVO FL 240
13
цена на барање
Година 10/2009 Километража 357000 км Сила 240 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-ладилник VOLVO FH 460
14
цена на барање
Зафатнина 58.14 м³
Година 06/2015 Километража 420000 км Сила 460 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-ладилник VOLVO FL240
4
цена на барање
Носивост 4100 кг Евро Euro 5
Година 01/2011 Километража 380000 км Сила 240 кс
Шпанија
камион-ладилник VOLVO FM 400
6
цена на барање
Евро Euro 5
Година 02/2010 Километража 376000 км Сила 400 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се