Филтри -

Камиони-ладилници VOLVO од Полска

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници VOLVO од Полска: 22 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник VOLVO FL 240 dxi
10
Контактирајте го продавачот
19.990 € PLN 91.000 PLN
Евро Euro 5 Зафатнина 40.12 м³
Година 2012 Километража 305000 км Сила
Полска, Grzędy
камион-ладилник VOLVO FL 240 dxi
8
Контактирајте го продавачот
12.080 € PLN 55.000 PLN
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 565000 км Сила
Полска, Grzędy
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник VOLVO FH 460 E6 chłodnia 6x2 Super stan !
28
Контактирајте го продавачот
57.900 € Без ДДВ
Година 2015-01-16 Километража 598000 км Сила
Полска, Starachowice
камион-ладилник VOLVO FH 460
35
Контактирајте го продавачот
51.630 € PLN 235.000 PLN
Носивост 13396 кг Евро Euro 6 Зафатнина 52.72 м³
Година 2016-04 Километража 899000 км Сила 460 кс
Полска, Daleszyce
камион-ладилник VOLVO FM 400 / Chłodnia / Winda
26
Контактирајте го продавачот
11.650 € PLN 53.000 PLN
Носивост 12600 кг Евро Euro 3 Зафатнина 59.38 м³
Година 2006 Километража 520000 км Сила 400 кс
Полска, Bodzentyn
камион-ладилник VOLVO FH 420
11
Контактирајте го продавачот
35.810 € PLN 163.000 PLN
Евро Euro 5 Зафатнина 55 м³
Година 2012 Километража 437000 км Сила 420 кс
Полска, Grzędy
камион-ладилник VOLVO FL 616
7
Контактирајте го продавачот
6.152 € PLN 28.000 PLN
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража Сила
Полска, Drzonek
камион-ладилник VOLVO FL 240 / Chłodnia Carrier Supra 750 / Winda / Euro 5
25
Контактирајте го продавачот
12.960 € PLN 59.000 PLN
Носивост 4200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 39.38 м³
Година 2011 Километража 410000 км Сила 240 кс
Полска, Bodzentyn
камион-ладилник VOLVO FE 340
25
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 06/2011 Километража 451578 км Сила 340 кс
Полска, Radzanów
камион-ладилник VOLVO FH 460
13
Контактирајте го продавачот
39.330 € PLN 179.000 PLN
Евро Euro 6
Година 05/2015 Километража 623538 км Сила 460 кс
Полска, Radzanów
камион-ладилник VOLVO FL 240
40
Контактирајте го продавачот
14.280 € PLN 65.000 PLN
Носивост 7580 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 605000 км Сила 240 кс
Полска, GÓRA KALWARIA
камион-ладилник VOLVO FL 18.290
21
Контактирајте го продавачот
17.990 € PLN 81.900 PLN
Носивост 9350 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-12 Километража 1000000 км Сила 290 кс
Полска, Daleszyce
камион-ладилник VOLVO FL FM FE 240 18T DMC CHŁODNIA THERMOKING 20PALET 250 tys.km
20
Контактирајте го продавачот
20.210 € PLN 92.000 PLN
Носивост 9000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46.06 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 217000 км Сила 240 кс
Полска, Piotrków Trybunalski
камион-ладилник VOLVO FL 240
8
Контактирајте го продавачот
9.668 € PLN 44.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2008 Километража 488000 км Сила 240 кс
Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
камион-ладилник VOLVO FL FE FM 280 CHŁODNIA
15
Контактирајте го продавачот
16.040 € PLN 73.000 PLN
Зафатнина 52.65 м³
Година 2008 Километража 420000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се