Филтри -

Камиони-ладилници VOLVO од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници VOLVO од Обединетото Кралство: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник VOLVO FL240
10
Контактирајте го продавачот
6.396 € GBP 5.550 GBP
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-01-10 Километража 346131 км Сила 240 кс
Обединето Кралство, Cheshunt
камион-ладилник VOLVO FL240
11
Контактирајте го продавачот
5.762 € GBP 5.000 GBP
Носивост 34640 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-07-01 Километража 168239 км Сила 240 кс
Обединето Кралство, Cheshunt
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-ладилник VOLVO FL240
11
Контактирајте го продавачот
6.857 € GBP 5.950 GBP
Носивост 10500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-06-29 Километража Сила 240 кс
Обединето Кралство, Cheshunt
камион-ладилник VOLVO FE
10
Побарајте цена
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, Newry
камион-ладилник VOLVO FL240
9
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2013 Километража Сила 240 кс
Обединето Кралство, Armagh
камион-ладилник VOLVO FE 18-TONNE
28
Контактирајте го продавачот
25.070 € GBP 21.750 GBP
Евро Euro 6
Година 2015-04 Километража 483711 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
камион-ладилник VOLVO FE 18-TONNE EU 6 INSULATED GRP FRIDGE 2015   GJ15 PKF
29
Контактирајте го продавачот
25.070 € GBP 21.750 GBP
Евро Euro 6
Година 2015-04 Километража 505885 км Сила 250 кс
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се