Филтри -

Камиони-ладилници VOLVO од Литванија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

13 огласа: Камиони-ладилници VOLVO од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.250 € Без ДДВ
Носивост 13000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2005 Километража Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
11.750 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 47.91 м³
Година 2007-05 Километража 980000 км Сила
Литванија, Vilnius
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
10.700 €
Носивост 14000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2007 Километража 600000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Евро Euro 5 Зафатнина 55.06 м³
Година 2011-04-21 Километража 1580000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
14.700 €
Евро Euro 3
Година 2003 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Носивост 7600 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2009 Километража 464000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2008 Километража 1000000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
14.700 €
Евро Euro 3
Година 2003 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Носивост 8200 кг Евро Euro 5
Година 07/2009 Километража 598000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/1998 Километража 706500 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Носивост 8650 кг Евро Euro 5
Година 05/2011 Километража 712000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/1998 Километража 206500 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 06/2013 Километража 701503 км Сила
Литванија, Plungė
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се