Филтри -

Камиони-ладилници VOLVO од Италија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници VOLVO од Италија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
57.250 €
Носивост 26000 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 523398 км Сила 469 кс
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2005 Километража 675900 км Сила 180 кс
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Носивост 13260 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-05 Километража 1461000 км Сила 320 кс
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Носивост 18000 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 898927 км Сила 280 кс
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Носивост 13620 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2014 Километража 1087000 км Сила 600 кс
Италија, Milano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража 203595 км Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Година 07/2011 Километража Сила
Италија, Frosinone
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 8700 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-06 Километража 1000000 км Сила 250 кс
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Носивост 8500 кг Зафатнина 46.5 м³
Година 2006-05 Километража 98459 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се