Филтри -

Камиони-ладилници VOLVO од Холандија

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

23 огласа: Камиони-ладилници VOLVO од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7000 кг Евро Euro 6
Година 01/2017 Километража 557000 км Сила
Холандија, Maarsbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10519 кг Евро Euro 4
Година 01/2007 Километража 940556 км Сила
Холандија, Heerenveen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7360 кг Евро Euro 5 Зафатнина 65.93 м³
Година 2012 Километража 732000 км Сила
Холандија, MAASDIJK
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10700 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2016 Километража 562000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Носивост 6690 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2011 Километража 253500 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Носивост 6865 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2011 Километража 302000 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
40.950 € Без ДДВ
Носивост 15986 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2015 Километража 1211000 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Година 2004-01-01 Километража 633542 км Сила
Холандија, Ossendrecht
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13305 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2015 Километража 548000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3957 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2014 Километража 387000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 8410 кг Евро Euro 5
Година 2011-02-23 Километража 817470 км Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Година 01/1989 Километража 590376 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3020 кг Евро Euro 5 Зафатнина 49.9 м³
Година 2008 Километража 556300 км Сила
Холандија, MAASDIJK
Контактирајте го продавачот
13.250 € Без ДДВ
Носивост 7600 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-06-04 Километража 696165 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2013-12-01 Километража 376200 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Носивост 7478 кг Евро Euro 5
Година 2011-10-01 Километража 518515 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Носивост 4295 кг Евро Euro 5
Година 01/2010 Километража 374545 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Носивост 13460 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2013 Километража 487981 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Носивост 10925 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2015 Километража 490264 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2013 Километража 268088 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Носивост 12145 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 1048275 км Сила
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Носивост 5055 кг Евро Euro 5
Година 01/2008 Километража 551000 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
16.980 € Без ДДВ
Носивост 19000 кг Евро Euro 5
Година 01/2006 Километража 702860 км Сила
Холандија, Bennekom
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се