Филтри -

Камиони-ладилници VOLVO од Грција

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници VOLVO од Грција: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник VOLVO FS 718
1
Побарајте цена
цена на барање
Година 1993 Километража 418999 км Сила 180 кс
Грција, Καπανδρίτι
камион-ладилник VOLVO FH 500
73
Контактирајте го продавачот
1 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-06-15 Километража 740000 км Сила 500 кс
Грција, Κορωπί
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник VOLVO + приколка-ладилник
5
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година Километража Сила 550 кс
Грција
камион-ладилник VOLVO FH 12-420 R
30
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2005 Километража Сила 420 кс
Грција, Τρίκαλα
камион-ладилник VOLVO FL 240
57
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 4 Зафатнина 36.46 м³
Година 04/2008 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
камион-ладилник VOLVO FH 13 460
55
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 41.42 м³
Година 01/2016 Километража Сила
Грција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се