Филтри -

Камиони-ладилници VOLVO од Германија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници VOLVO од Германија: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник VOLVO FL 240 EEV CARRIER SUPRA 950 Mt KLIMA LBW Trennwand
15
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Зафатнина 44.67 м³
Година 2011-08 Километража 428490 км Сила 246 кс
Германија, Rohrbach b. Landau
камион-ладилник VOLVO FL 260
15
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 7550 кг Евро Euro 5 Зафатнина 44.35 м³
Година 2011 Километража 453893 км Сила 265 кс
Германија, Rohrbach b. Landau
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник VOLVO FL 240, Rohrbahnen
15
Контактирајте го продавачот
15.700 € Без ДДВ
Носивост 8750 кг Евро Euro 5 Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-03 Километража 773312 км Сила 246 кс
Германија, Bakum
камион-ладилник VOLVO FM 340
15
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 46.4 м³
Година 2010 Километража 493610 км Сила 337 кс
Германија, Sittensen
камион-ладилник VOLVO FM 13.400
15
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Носивост 7750 кг Евро Euro 5 Зафатнина 40.57 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-04 Километража 640629 км Сила 400 кс
Германија, Stadthagen
камион-ладилник VOLVO FM 300 EURO 5 /TK Spectrum/Bi-Temp./Türen/LBW
15
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 51.16 м³
Година 2008-02 Километража 1081263 км Сила 300 кс
Германија, Hilden
камион-ладилник VOLVO FM 330 Freezer SCHMITZ 7,6m U-LBW SUPRA 1050
15
Контактирајте го продавачот
76.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 46.74 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-12 Километража 214200 км Сила 340 кс
Германија, Kiel
камион-ладилник VOLVO FL 240
17
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Носивост 4160 кг Евро Euro 5 Зафатнина 42.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-06 Километража 137292 км Сила 246 кс
Германија, Limburg an der Lahn
камион-ладилник VOLVO FH 380
26
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 36.87 м³
Година 2004-03 Километража 690000 км Сила 379 кс
Германија, Lahr
камион-ладилник VOLVO FL 240
19
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 7120 кг Евро Euro 5 Зафатнина 42.58 м³
Година 2011-08 Километража 432565 км Сила 246 кс
Германија, Rohrbach b. Landau
камион-ладилник VOLVO FM 13.380
15
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 5700 кг Евро Euro 5 Зафатнина 44.06 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-06 Километража 805052 км Сила 389 кс
Германија, Stadthagen
камион-ладилник VOLVO FL 240
14
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Носивост 8360 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-05 Километража 443771 км Сила
Германија, Hilden
камион-ладилник VOLVO FL 240
16
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 325599 км Сила 240 кс
Германија, Hilden
камион-ладилник VOLVO FL 240 EEV 4X2 BL CARRIER SUPRA 950Mt KLIMA KAMERA Trennwand
20
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 7250 кг Евро Euro 5
Година 2011-08 Километража 380431 км Сила 246 кс
Германија, Rohrbach b. Landau
камион-ладилник VOLVO FL 240, Trennwand, 2x Verdampfer, 2to. LBW
15
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Година 2012-02 Километража 337040 км Сила
Германија, Sittensen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се