Филтри -

Камиони-ладилници VOLVO од Франција

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници VOLVO од Франција: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник VOLVO
5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 03/2008 Километража Сила
Франција, LIPOSTHEY
камион-ладилник VOLVO FM 300
8
Контактирајте го продавачот
13.200 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 02/2007 Километража 847333 км Сила 300 кс
Франција, Ablis
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник VOLVO 320
11
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 12/2007 Километража 1368187 км Сила
Франција, Ablis
камион-ладилник VOLVO FE 280
5
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 04/2009 Километража 590000 км Сила 280 кс
Франција, Vedène
оштетен камион-ладилник VOLVO FM 9
5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 03/2004 Километража 705518 км Сила 260 кс
Франција, Arc sur Tille
камион-ладилник VOLVO FL240
28
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 19000 кг Зафатнина 577980 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража Сила 240 кс
Франција, Neuville-en-Ferrai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се