Филтри -

Камиони-ладилници VOLVO од Финска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници VOLVO од Финска: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Носивост 13500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 48.01 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 668999 км Сила 540 кс
Финска, Oulu
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 51.39 м³
Година 2012 Километража 940000 км Сила 500 кс
Финска, FORSSA
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
18.250 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 728000 км Сила 290 кс
Финска, FORSSA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13435 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 689999 км Сила 480 кс
Финска, Oulu
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Зафатнина 47.72 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 315000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Носивост 7320 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 399999 км Сила 260 кс
Финска, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража 853499 км Сила
Финска, Jyväskylä
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се