Филтри -

Камиони-ладилници VOLVO од Европа

Резултати од пребарување: 148 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

148 огласа: Камиони-ладилници VOLVO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Носивост 9394 кг Евро Euro 3
Година 2006-08-01 Километража 494833 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 14350 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2013 Километража 463643 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник VOLVO FM7 290-FRIGORIFICO камион-ладилник VOLVO FM7 290-FRIGORIFICO
2
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 18000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2001 Километража 540000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
аукција 892 € SEK 10.000 SEK
Евро Euro 4
Година 2002 Километража Сила
Шведска, Ljungby
Контактирајте го продавачот
21.700 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 37.94 м³
Година 2010 Километража 577047 км Сила
Германија, Niederzier
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Носивост 6865 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2012 Километража 385131 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
35.750 € Без ДДВ
Носивост 13605 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2012 Километража 580977 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Носивост 7550 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 380500 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Контактирајте го продавачот
аукција 2.319 € SEK 26.000 SEK
Носивост 13360 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража Сила
Шведска, Gothenburg
камион-ладилник VOLVO FH540 *6x4 *Thermo King *Retarder камион-ладилник VOLVO FH540 *6x4 *Thermo King *Retarder
2
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-09 Километража 850000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-02 Километража 1000000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Носивост 3100 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2001 Километража 520123 км Сила
Полска, Bielsko Biała
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 55.85 м³
Година 2010 Километража 805000 км Сила
Германија, Niederzier
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 967496 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 1193980 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
35.100 € Без ДДВ
Носивост 7095 кг Евро Euro 6
Година 2018-01-01 Километража 157198 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7360 кг Евро Euro 5 Зафатнина 65.93 м³
Година 2012 Километража 732000 км Сила
Холандија, MAASDIJK
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2010 Километража Сила
Данска, Tappernøje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10700 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2016 Километража 562000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Носивост 6690 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2011 Километража 253500 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Носивост 6865 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2011 Километража 302000 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
40.950 € Без ДДВ
Носивост 15986 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2015 Километража 1211000 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
14.700 €
Евро Euro 3
Година 2003 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Година 2004-01-01 Километража 633542 км Сила
Холандија, Ossendrecht
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 148 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се