Филтри -

Камиони-ладилници VOLVO од Естонија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници VOLVO од Естонија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник VOLVO FH12
13
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Година 2003 Километража 345967 км Сила 380 кс
Естонија
камион-ладилник VOLVO FL240, 4x2 FRIDGE BOX + LIFT
18
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 8505 кг Евро Euro 5 Зафатнина 38.7 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2010 Километража 505161 км Сила 181 kW
Естонија, Sauga vald
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник VOLVO FL 250 4x2
25
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража 151247 км Сила 250 кс
Естонија, Lääne-Harju Vald, 76102
камион-ладилник VOLVO FL260 4x2 Furgoon
20
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 50.7 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-08 Километража 429100 км Сила 260 кс
Естонија, Maardu
камион-ладилник VOLVO FL 280, 4x2
17
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 4060 кг Евро Euro 5 Зафатнина 32.87 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2009 Километража 578000 км Сила 206 kW
Естонија, Sauga vald
камион-ладилник VOLVO FL 280, 4x2 FRIDGE BOX + LIFT
17
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 4050 кг Евро Euro 5 Зафатнина 32.87 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2009 Километража 592000 км Сила 206 kW
Естонија, Sauga vald
камион-ладилник VOLVO FL 240, 4x2 FRIDGE BOX + LIFT
19
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Носивост 4320 кг Евро Euro 5 Зафатнина 26.54 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2013 Километража 315600 км Сила 181 kW
Естонија, Sauga vald
камион-ладилник VOLVO FM 330, 6x2 THERMO FRIDGE
18
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 14350 кг Евро Euro 5 Зафатнина 54.68 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2013 Километража 807000 км Сила 248 kW
Естонија, Sauga vald
камион-ладилник VOLVO FM 330, 4x2 FRIDGE + LIFT
17
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Носивост 9395 кг Евро Euro 5 Зафатнина 41.88 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2010 Километража 357924 км Сила 248 kW
Естонија, Sauga vald
камион-ладилник VOLVO FM340
18
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Носивост 13645 кг Евро Euro 5 Зафатнина 56.63 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 536000 км Сила 340 кс
Естонија, Otepää
камион-ладилник VOLVO FH500
17
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Носивост 20750 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-03 Километража 771000 км Сила 500 кс
Естонија, Maardu
камион-ладилник VOLVO FL
30
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 45.63 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-06 Километража 452000 км Сила 290 кс
Естонија, Maardu
камион-ладилник VOLVO FL 240 Euro 5 + 2 CHAMBERS BOX
19
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
16.750 €
Носивост 2745 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 158900 км Сила 240 кс
Естонија, Otepää
камион-ладилник VOLVO FM 460 6x2
20
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Носивост 13100 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2011 Километража 388239 км Сила 460 кс
Естонија, Lääne-Harju Vald, 76102
камион-ладилник VOLVO FM380 4X2 + FRC + EURO5
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Носивост 9005 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 487000 км Сила 380 кс
Естонија, Otepää
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се