Филтри -

Камиони-ладилници VOLVO од Данска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници VOLVO од Данска: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник VOLVO FL250
19
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 7325 кг Евро Euro 6
Година 2018-04 Километража 423000 км Сила 250 кс
Данска, Horsens V
камион-ладилник VOLVO FL250 4x2 R Ekeri m. Varme
18
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 7325 кг Евро Euro 6
Година 2018-04 Километража Сила 250 кс
Данска, Silkeborg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-ладилник VOLVO FM460 6X2
15
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 13640 кг Евро Euro 5
Година 2013-11 Километража 925000 км Сила 460 кс
Данска, Kolding
камион-ладилник VOLVO FL 240
11
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Носивост 4650 кг Евро Euro 6 Зафатнина 40.63 м³
Година 2014-05 Километража 367513 км Сила 240 кс
Данска, Hedensted
камион-ладилник VOLVO FM 9 - 380 Carrier Kühl
22
Контактирајте го продавачот
7.999 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 41.47 м³
Година 2005-04-30 Километража 767000 км Сила 380 кс
Данска, Hedensted
камион-ладилник VOLVO FLE 240 HP - EURO 5 / FOR PARTS за делови
4
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2010 Километража Сила 241 кс
Данска, Tappernøje
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се