Филтри -

Камиони-ладилници VOLVO од Чешка Република

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници VOLVO од Чешка Република: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник VOLVO FH 500,TRANSIT SET + приколка-ладилник
20
Контактирајте го продавачот
34.700 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 94.07 м³
Година 2015-07 Километража 978380 км Сила 510 кс
Чехија, Strančice
камион-ладилник VOLVO FH 500 + приколка-ладилник
20
Контактирајте го продавачот
34.700 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 94.15 м³
Година 2015-07 Километража 978380 км Сила 510 кс
Чехија, Strančice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник VOLVO FH 500, TRANSIT SET + приколка-ладилник
20
Контактирајте го продавачот
34.700 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 94.15 м³
Година 2015-07 Километража 978380 км Сила 510 кс
Чехија, Strančice
камион-ладилник VOLVO FL L
19
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 693506 км Сила 290 кс
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
камион-ладилник VOLVO FM 300, 6x2, AGGREGATE CARRIER 850 MT, TAIL LIFT
15
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 53 м³
Година 2003-06 Километража 524564 км Сила 299 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион-ладилник VOLVO FM9 260, EURO 3, THERMO KING TS 500, TAIL LIFT
14
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 54 м³
Година 2005-03 Километража 1409108 км Сила 260 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион-ладилник VOLVO FM 300, 6x2, AGGREGATE CARRIER 850 MT, TAIL LIFT
15
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 53 м³
Година 2003-06 Километража 524564 км Сила 299 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион-ладилник VOLVO FM9 260, EURO 3, THERMO KING TS 500, TAIL LIFT
14
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 54.15 м³
Година 2005-03 Километража 1409108 км Сила 260 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се