Филтри -

Камиони-ладилници VOLVO од Белгија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници VOLVO од Белгија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник VOLVO FE 280 Fridge
15
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-07-06 Километража Сила 280 кс
Белгија, Ardooie
камион-ладилник VOLVO FM 340 6X2*4 Lenk- Carrier 750 Diesel-EL -Lbw 2500 Kg
30
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Носивост 13050 кг Евро Euro 3
Година 2004-07-01 Километража 912648 км Сила 340 кс
Белгија, Tessenderlo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-ладилник VOLVO FE 320+EURO5+CHEREAU 22P+CARRIER SUPRA950+DHOLLANDIA
10
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.450 € Без ДДВ
Носивост 14400 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-08-06 Километража 278530 км Сила 320 кс
Белгија, Handzame
камион-ладилник VOLVO FE 320 Thermoking T800 meat hook/panderie
13
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 8190 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-12-24 Километража 184054 км Сила 320 кс
Белгија, Bree
камион-ладилник VOLVO FL 240 - dual-temp
10
Контактирајте го продавачот
12.850 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 35.55 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-01 Километража 381432 км Сила 240 кс
Белгија, Wingene
камион-ладилник VOLVO FE 280 EURO 5 +LAMBERET 20P+CARRIER MT950+DHOLLANDIA
13
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Носивост 8180 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2008-07-18 Километража 589744 км Сила 280 кс
Белгија, Handzame
камион-ладилник VOLVO FH12
1
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Година 2001 Километража Сила 460 кс
Белгија
камион-ладилник VOLVO FE 280+CHEREAU 20P+CARRIER MT 950+ZEPRO 2000KG
13
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 7560 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-07-28 Километража 461576 км Сила 280 кс
Белгија, Handzame
камион-ладилник VOLVO FL 240 carrier Bitemp
13
Контактирајте го продавачот
8.700 € Без ДДВ
Носивост 3860 кг Евро Euro 4
Година 2006-12-13 Километража 390450 км Сила 240 кс
Белгија, Bree
камион-ладилник VOLVO FE 320+euro 5+LAMBERERT 20P+CARRIER 950MT+DHOLLANDIA 2.5T
17
Контактирајте го продавачот
13.450 € Без ДДВ
Носивост 7390 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-09-24 Километража 644934 км Сила 320 кс
Белгија, Handzame
камион-ладилник VOLVO FE 320 + LAMBERET 20P+CARRIER SUPRA 950MT+D'HOLLANDIA 2000KG
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
12.450 € Без ДДВ
Носивост 7120 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-10-12 Километража 536163 км Сила 320 кс
Белгија, Handzame
камион-ладилник VOLVO FL 180 carrier supra
12
Контактирајте го продавачот
5.700 € Без ДДВ
Носивост 4840 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-03-25 Километража 655260 км Сила
Белгија, Bree
камион-ладилник VOLVO FE 280 + CHEREAU 20 P+ CARRIER 950 MT+ZEPRO 2T
11
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 7640 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-09-23 Километража 427007 км Сила 280 кс
Белгија, Handzame
камион-ладилник VOLVO FM 330
10
Контактирајте го продавачот
21.850 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 37.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-03 Километража 551724 км Сила 330 кс
Белгија, Wingene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се