Филтри -

Камиони-ладилници VOLVO

Резултати од пребарување: 149 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

149 огласа: Камиони-ладилници VOLVO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12710 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-01-01 Километража 842842 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7000 кг Евро Euro 6
Година 01/2017 Километража 557000 км Сила
Холандија, Maarsbergen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10519 кг Евро Euro 4
Година 01/2007 Километража 940556 км Сила
Холандија, Heerenveen
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Година 03/2014 Километража 1300000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 739502 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 505322 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.200 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 1148000 км Сила
Полска, Człopa
Контактирајте го продавачот
12.340 € SEK 139.000 SEK
Година 2008 Километража Сила
Шведска, Norrbotten
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 14350 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2013 Километража 463643 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
камион-ладилник VOLVO FM7 290-FRIGORIFICO камион-ладилник VOLVO FM7 290-FRIGORIFICO
2
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 18000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2001 Километража 540000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
аукција 1.510 € SEK 17.000 SEK
Евро Euro 4
Година 2002 Километража Сила
Шведска, Ljungby
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Носивост 6865 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2012 Километража 385131 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
35.750 € Без ДДВ
Носивост 13605 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2012 Километража 580977 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Носивост 7550 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 380500 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Контактирајте го продавачот
аукција 7.326 € SEK 82.500 SEK
Носивост 13360 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-09 Километража 850000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-02 Километража 1000000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Носивост 3100 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2001 Километража 520123 км Сила
Полска, Bielsko Biała
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 55.85 м³
Година 2010 Километража 805000 км Сила
Германија, Niederzier
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 967496 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 1193980 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
35.100 € Без ДДВ
Носивост 7095 кг Евро Euro 6
Година 2018-01-01 Километража 157198 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7360 кг Евро Euro 5 Зафатнина 65.93 м³
Година 2012 Километража 732000 км Сила
Холандија, MAASDIJK
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2010 Километража Сила
Данска, Tappernøje
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 149 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се