Филтри -

Камиони-ладилници VOLKSWAGEN

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници VOLKSWAGEN: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник VOLKSWAGEN CADDY 2KN '09
27
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Зафатнина 1.8 м³
Година 2009 Километража Сила 77 кс
Грција, Τρίκαλα
камион-ладилник VOLKSWAGEN Crafter Th King Rohrbahn Standkühlung
16
Контактирајте го продавачот
18.890 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013-06 Километража 248000 км Сила 140 кс
Германија, Dorsten
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник VOLKSWAGEN Crafter
15
Контактирајте го продавачот
17.850 €
Носивост 1820 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18.69 м³
Година 2013 Километража 211581 км Сила 163 кс
Германија, Sottrum
камион-ладилник VOLKSWAGEN Crafter 50
12
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2007-07 Километража 395200 км Сила 163 кс
Белгија, Leopoldsburg
камион-ладилник VOLKSWAGEN LT35 2,0 TDI CRAFTER KÜHLKOFFER  FRISCHDIENST E5
23
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 13.52 м³
Година 12/2012 Километража 267409 км Сила 136 кс
Германија, Hannover
камион-ладилник VOLKSWAGEN L80, 4.3 D, Steel /Steel, Manual
19
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Носивост 2950 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 152019 км Сила 103 kW
Полска, WOLSZTYN
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се