Филтри -

Камиони-ладилници Scania од Шведска

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Камиони-ладилници Scania од Шведска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 2.525 € SEK 30.000 SEK
Носивост 12230 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 68495 км Сила
Шведска, Rosersberg
Контактирајте го продавачот
аукција 210,50 € SEK 2.500 SEK
Носивост 14055 кг
Година Километража Сила
Шведска, Norrköping
аукција 4.293 € SEK 51.000 SEK
Носивост 12354 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14060 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 986957 км Сила
Шведска, Trelleborg
аукција 8.502 € SEK 101.000 SEK
Носивост 11590 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 941231 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Шведска, Nacka Strand
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 867619 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 877735 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10641 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 143554 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12685 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 1176781 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
14.230 € SEK 169.000 SEK
Евро Euro 5
Година 2010 Километража Сила
Шведска, Stockholm
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.871 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 406446 км Сила
Шведска, Trelleborg
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се