Филтри -

Камиони-ладилници Scania од Шпанија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

20 огласа: Камиони-ладилници Scania од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Година 02/2013 Километража 644165 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Година 2017-06-15 Километража Сила
Шпанија, Talavera De la Reina (Toledo)
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
35.800 € Без ДДВ
Носивост 7495 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45 м³
Година 2015-05 Километража 729662 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
58.500 € Без ДДВ
Носивост 11500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 55.03 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-06-25 Километража 566000 км Сила
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 01/2020 Километража 658883 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 11/2009 Километража 447000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2012 Километража 428000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 05/2009 Километража 351000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/2008 Километража 420000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/2007 Километража 472000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2010 Километража 274000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2011 Километража 442800 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Носивост 14610 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 1059553 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Носивост 14540 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 506872 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Носивост 14095 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 434528 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Носивост 8000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 37.64 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 524672 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11075 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2018 Километража 637246 км Сила
Шпанија, Vilamalla (Gerona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 05/2009 Километража 351000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2012 Километража 428000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Носивост 8740 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45 м³
Година 2013-04 Километража 642365 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се