Филтри -

Камиони-ладилници Scania од Полска

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27 огласа: Камиони-ладилници Scania од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 11545 кг Зафатнина 55 м³
Година 2010 Километража 533850 км Сила
Полска, Подлаское
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Носивост 7500 кг Евро Euro 5
Година 2016 Километража 500000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
35.930 € PLN 165.000 PLN
Носивост 14000 кг Зафатнина 44.71 м³
Година 2015 Километража 960000 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
97.990 € PLN 450.000 PLN
Носивост 14000 кг
Година 2017 Километража 241000 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Носивост 26000 кг Зафатнина 46.88 м³
Година 2017 Километража 650000 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Носивост 9200 кг Зафатнина 32.95 м³
Година 2016 Километража 411000 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
51.170 € PLN 235.000 PLN
Носивост 7500 кг Зафатнина 45.63 м³
Година 2017 Километража 520000 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
20.660 € PLN 94.900 PLN
Носивост 14030 кг Зафатнина 46.82 м³
Година 2007 Километража 1040500 км Сила
Полска, Wolica
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Носивост 13500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 8870 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 795000 км Сила
Полска, Witowice
Контактирајте го продавачот
36.800 € PLN 169.000 PLN
Носивост 11800 кг Евро Euro 6 Зафатнина 40.63 м³
Година 2017 Километража 964000 км Сила
Полска, Gniezno
Контактирајте го продавачот
56.900 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 1300000 км Сила
Полска, Krupniki
Контактирајте го продавачот
30.600 € Без ДДВ
Носивост 12100 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 485824 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
11.320 € PLN 52.000 PLN
Година 11/2006 Километража 1214500 км Сила
Полска, NIEGOWA
Контактирајте го продавачот
127.400 € PLN 585.000 PLN
Носивост 12700 кг
Година 2019 Километража 306000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
21.560 € PLN 99.000 PLN
Носивост 12530 кг Евро Euro 5 Зафатнина 49.2 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-02 Километража 742000 км Сила
Полска, ŁAZY
Контактирајте го продавачот
8.100 €
Носивост 7115 кг Евро Euro 4 Зафатнина 45.86 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 915028 км Сила
Полска, Sicienko
Контактирајте го продавачот
50.080 € PLN 230.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 686000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 41.7 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 213551 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 600000 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 16820 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража 169266 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
14.700 € PLN 67.500 PLN
Носивост 14500 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 1097411 км Сила
Полска, Mniów
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Зафатнина 50.47 м³
Година 2008 Километража 465000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
65.110 € PLN 299.000 PLN
Носивост 40000 кг
Година 2015 Километража 650000 км Сила
Полска, Kielce/Łagów
камион-ладилник Scania камион-ладилник Scania камион-ладилник Scania
3
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 765000 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
31.570 € PLN 145.000 PLN
Евро Euro 5 Зафатнина 52.2 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 880000 км Сила
Полска, GÓRA KALWARIA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се