Филтри -

Камиони-ладилници Scania од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Камиони-ладилници Scania од Обединетото Кралство

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража 752961 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2005 Километража 566908 км Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Контактирајте го продавачот
12.410 € GBP 10.750 GBP
Евро Euro 5
Година 2012-03 Километража 507173 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2006 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
12.990 € GBP 11.250 GBP
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Llanelli
Контактирајте го продавачот
12.410 € GBP 10.750 GBP
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2012 Километража 595457 км Сила
Обединето Кралство, Llanelli
Контактирајте го продавачот
16.680 € GBP 14.450 GBP
Носивост 15000 кг
Година 2012 Километража 767772 км Сила
Обединето Кралство, Sunderland
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се