Филтри -

Камиони-ладилници Scania од Италија

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1 оглас: Камиони-ладилници Scania од Италија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Носивост 15000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража 1 км Сила
Италија, Carmagnola ( To )

Други марки во делот "Камиони-ладилници од Италија"

Контактирајте го продавачот
20.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6
Година 01/2018 Километража 548792 км Сила
Италија, Andria
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион-ладилник DAF AE55 CF камион-ладилник DAF AE55 CF
2
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Година 2005-04 Километража 684092 км Сила
Италија, Cazzago di Pianiga
Контактирајте го продавачот
63.900 € Без ДДВ
Носивост 13200 кг Евро Euro 6 Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-10 Километража 804396 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Носивост 6850 кг Евро Euro 4 Зафатнина 42.59 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2007 Километража 350000 км Сила
Италија, Lonato del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2020 Километража 102480 км Сила
Италија, Lonato del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Година 2006-06 Километража 416895 км Сила
Италија, Cazzago di Pianiga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 55.49 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2014 Километража 1600000 км Сила
Италија, Sommacampagna
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Носивост 3970 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 612000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Носивост 2630 кг Евро Euro 6 Зафатнина 20 м³
Година 2014-09 Километража 273900 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Носивост 2580 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2010-07-14 Километража 475000 км Сила
Италија, Padua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Зафатнина 16.53 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 230000 км Сила
Италија, Arluno (MI)
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Носивост 4085 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 420000 км Сила
Италија, Parma
Контактирајте го продавачот
54.200 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 75000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Година Километража 625000 км Сила
Италија, Rimini
Контактирајте го продавачот
16.800 €
Носивост 4000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 33.06 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 538000 км Сила
Италија, Carmagnola ( To )
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-03 Километража 662000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 12300 кг
Година 2000 Километража 1460000 км Сила
Италија, Livorno
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 13600 кг Евро Euro 3 Зафатнина 59.04 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2005 Километража 890000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
6.850 € Со вклучен ДДВ
Носивост 7000 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 08/1994 Километража 415800 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година Километража 425000 км Сила
Италија, Rimini
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 172000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 96000 км Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13800 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража 350000 км Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Носивост 720 кг Зафатнина 14 м³
Година 2020-06 Километража 114360 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи