Филтри -

Камиони-ладилници Scania од Холандија

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

31 огласа: Камиони-ладилници Scania од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 392000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Носивост 8280 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 724412 км Сила
Холандија, Oud Gastel
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
72.400 €
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 853079 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
22.800 €
Носивост 8440 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 621183 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Носивост 8845 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-06-24 Километража 1006400 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Носивост 7840 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 1100835 км Сила
Холандија, Uden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5735 кг Евро Euro 6 Зафатнина 66.02 м³
Година 2014 Километража 949000 км Сила
Холандија, MAASDIJK
Контактирајте го продавачот
77.500 €
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-05-30 Километража 291000 км Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
72.400 €
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 940974 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Носивост 6930 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 1273680 км Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
43.950 €
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 656157 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
18.950 € Без ДДВ
Носивост 7675 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47.94 м³
Година 2013 Километража 379909 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
85.950 €
Носивост 14570 кг Евро Euro 6
Година 2019-10-01 Километража 308178 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
54.800 €
Носивост 13480 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 464002 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.850 €
Носивост 8225 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 551000 км Сила
Холандија, MAASDIJK
Контактирајте го продавачот
17.450 €
Носивост 13340 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража 1872504 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
20.950 €
Носивост 14043 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 1022841 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Носивост 9630 кг Евро Euro 3
Година 2001-06-01 Километража 1031924 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 385434 км Сила
Холандија, Son en Breugel
Контактирајте го продавачот
11.950 €
Носивост 8055 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 1000465 км Сила
Холандија, Maarsbergen
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Носивост 7860 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 288346 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.750 €
Година 2008 Километража 955292 км Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13720 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 960850 км Сила
Холандија, Breda
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Носивост 8950 кг Евро Euro 3 Зафатнина 58.05 м³
Година 2004 Километража 752000 км Сила
Холандија, MAASDIJK
Контактирајте го продавачот
21.950 €
Носивост 7880 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 253498 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се