Филтри -

Камиони-ладилници Scania од Финска

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Камиони-ладилници Scania од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 13430 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 829999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Носивост 10360 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 336999 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се